FANCY

Image

Дизайн проект приватного будинку для чоловіка у с.Смиківці. Площа будинку складає 220м2, дизайн проект ми виконали у сучасно-класичному стилі. Наш замовник працює у сфері бізнесу тому ми намагалися пікдреслити всі риси характера власника будинку та передати його у даному дизайні - стриманий, але одночасно й суворий. Вітальня місце зустрічі близьких та друзів, була поділена нами на дві зони, одна для відпочинку інша для прийому гостей. Кабінет це особистий простір замовника в якому він працює та відпочиває, великий стильний стіл та шафа дозволять зберігати всі цінні документи та папери, а вишуканий диван дасть змогу перепочити від роботи.

Кухня серце будинку, була спроектована нами так, щоб все було "під рукою". Ми застосували правило золотого трикутника, мінімальна кількість кроків - максимальна ергономіка. Вбудована техніка провідних світових виробників, фасади з якісного мдф, фурнітура Австрійської компанії Blum все це буде довго та вірно служити мешканцям будинку.

  • Площа: 220 кв.м
  • Cтиль: Класика
  • Рік: 2018
Дизайн сходової та холу Дизайн сходової Сходова клітка Дизайн вітальні столова зона Дизайн інтер'єру вітальні у сучасно класичному стилі Великий кутовий диван та кофейний столик Дизайн інтер'єру столової зони у вітальні Дизайн інтер'єру кабінету у приватному будинку Шкіряний диван у кабінеті Прихожа у приватному будинку Кухня виконана у сучасно класичному стилі Кухня у приватному будинку Дизайн кухні у сучасно класичному стилі

Деталі проекту:

  • Завдання: Передати характер власника будинку у дизайні інтер'єру
  • Замовник:

Відгуки наших клієнтів

Виникли запитання?

Зателефонуйте!

Контакти